top
logo

EL projektid

Meil on lehel 4 külalist online

Login
Avaleht
Trüki E-mail
OÜ aqua consult baltic on sõltumatu keskkonnatehnoloogiaettevõte, asutatud Saksa keskkonnatehnoloogiafirma aqua consult Ingeneur GmbH tütarettevõttena ja Tartu Ülikooli kolloid- ja keskkonnakeemia professori Toomas Tenno osalusel ülikooli spin-off-firmana. Meie töötajad on erialase kõrghariduse ja teaduskraadiga keskkonnatehnoloogid ja insenerid. 2006. a kuulutati aqua consult baltic Tartu Ülikooli ja Eesti Maaülikooli konkursi „Parim spin-off-firma” võitjaks.

Meie põhitegevus on seotud reoveepuhastuse ja reoveesette käitluse tehnoloogiate projekteerimise ning puhastusprotsessi optimeerimisega. Lisaks kuulub meie kompetentsi reoveepuhastite rajamine ja rekonstrueerimine, keskkonnauuringute läbiviimine ning keskkonnatehnoloogiaalane nõustamine ja koolitamine.
 
Meie ettevõtte kõrgtasemel oskusteave, pikaajaline kogemus ning tihe koostöö emafirma ja Tartu Ülikooli reoveepuhastustehnoloogia spetsialistidega võimaldab ka keerukatele probleemidele parimad lahendused leida.
 
OÜ aqua consult baltic on seotud teadusmahukate roheliste tehnoloogiate propageerimisega Eestis. Oleme läbi viinud mitmeid Euroopa Liidu programmidest rahastatud tehnoloogiaarendusprojekte keskkonnasäästlike reoveepuhastutehnoloogiate uuringutel ning tõhusa kalakasvatustehnoloogia ja biofiltrite arendamisel. 
 

pilt

pilt

pilt


bottom

Designed by Jass